Connect with us

Lajme

Beatrix kerkon te dal nga shtepia e Big Brother/ Ja cfare ka ndodhur brenda ne shtepine e Vellait te Madh

Published

on

Kengetarja Beatrix Ramosaj eshte ndjere sefundmi keq brenda shtepise se “Big Brother”. Ajo shfaqet bashke me Donaldin dhe Antonelen ne nje prej ambienteve te shtepise. Beatrix duket e renduar emocionalisht teksa kerkon qe te dali nga shtepia.

Beatrix: Dua te iki ne shtepi sepse e di gjendjen time, si behem dhe du te iki shtepi

Donaldi: Ca do?

Beatrix: Dua te iki shtepi!

Donaldi: Po ca pate?

Beatrix Nuk jam mire, nuk jam mire, spo duroj dot vetem time po dua te iki ne shtepi

Donaldi : Seriozisht e ke ti? Pse te kapi kjo gje cfare ke?

Beatrix: Nuk kam deshire te flas, thjeshte nuk ndihem mire. Eshte bere e bezdishme e gjithe situate, nuk mundem me.

Teksa Sara i thote qe te flasi ne telefon por Beatrix perseri thote se nuk e perballon dot kete sepse nuk eshte mire.
“ Nuk e perballoj dot, nuk jam mire” degjohet te thote kengetarja.

Banoret duken shume te shqetesuar dhe ende nuk dihet se cfare mund t’a kete shkaktuar gjendjen e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport