Connect with us

Jete

Beatrix ndryshon modelin e flokeve ne menyre drastike/ Shikoni sa shume ka ndryshuar ajo

Published

on

Beatrix Ramosaj ka qenë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale kohët e fundit pas ndarjes nga Donaldi dhe këngës së re “Ma shumë se ti”. U tha se kjo këngë ishte dedikim për aktorin, por Trixa sqaroi se teksti nuk është shkruar nga ajo..

Beatrix shfaqet me flokë të zeza të prera shkurt dhe nuk njihet,

Ndërkohë këngëtarja sot është shfaqur me një look të ri duke i habitur të gjithë.

Beatrix shfaqet me flokë të zeza të prera shkurt dhe nuk njihet.

Në postimet e saj në Instastory ajo shfaqet me flokë të zeza, të prera shkurt, me baluke.

Beatrix shfaqet me flokë të zeza të prera shkurt dhe nuk njihet

Edhe pse duket se kemi të bëjmë me një paruke, Trixës i shkon shumë ky model.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport