Connect with us

Jete

Beatrix po ben pushimet ne Dubai/ Por shikoni cka bere Donaldi per Shen Valentin ne shtepine e Big Brother

Published

on

Teksa bisedonte me Einxhelin dhe Beniadën mbrëmjen e djeshme Donaldi u shpreh se nuk është aspak tip që e pëlqen Shën Valentinin prandaj nuk do i bëjë ndonjë dedikim Trixës. Mirëpo sot, me insistimin e Beniadës banori vendosi të hidhte një hap.

Ai i dërgoi një mesazh Romeos duke i thënë që t’i çojë Trixës një buqetë me lule.

“O Romeo shko në një dyqan dhe dërgoji Trixës një tufë me lule shumë të madhe”, bëri thirrje Donaldi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport