Connect with us

Lajme

Beatrix publikon kengen e saj per Donaldin/ Ja cfare teksti ka bere ajo per te dashurin e saj

Published

on

Pas daljes nga BB VIP Beatrix ka qendruar shume e terhequr nga vemendja e publikut. Por duket se ndjenjat e saj ka vendosur ti transmetoje nepermjet kenges.

Pak minuta me pare ajo ka publikuar kengen e saj “Faj” ku shprehet se te dy i kane bere me faj.

Nje kenge e ndjere e duket qarte se i dedikohet partnerit te saj Donaldit dhe gjithe situates qe ata u perfshine!

Si mendoni ka goditur Beatrix me kete kenge? Ju pelqen? Shprehni mendimin tuaj ne komente.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport