Connect with us

Lajme

Beatrix shpalli ndarjen nga Donaldi/ Shikoni si ka reaguar Semi shoqja e ngushte e Bores

Published

on

Ditën e sotme Beatrix Ramosaj përmes një Story të publikuar në Instagram, konfirmoi ndarjen nga Donald Veshaj.

Vetëm 4 ditë pas përfundimit të Big Brother VIP, Beatrix dhe Donald i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Menjëherë pas ndarjes, nuk ka munguar edhe një reagim nga Semi, mikesha më e mirë e Bora Zemanit.

Semi Jaupaj ka publikuar një video në InstaStory, derisa në sfond dëgjohet kënga “Boomerang” e Yebba.

Shiko videon

Theksojmë se Donaldi dhe Trixa mbrëmë tek festa e organizuar nga Top Channel nuk u panë për asnjë moment bashkë, si dhe aktori Veshaj këndoi edhe këngën dedikuar Bora Zemanit “Toxic Love”, derisa Trixa ishte e shoqëruar nga vëllai i saj, Alban Ramosaj./Reporteri.net/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport