Connect with us

Jete

Beatrix u la ne dush dhe u perqafua me Donaldin/ Shikoni cfare kane bere fansat ne faqen e Bora Zemanit

Published

on

Bora dhe Donaldi ishin ndarë muaj më parë, por ata të dy morën zemrën e publikut pas takimit romantik brenda shtëpisë së ‘BBV’-së.

Madje ajo që theu shikueshmërinë ishte puthja mes dyshes së famshme.

Pas atij takimi ishte Donaldi që u revoltua dhe nuk deshi që më të diskutohej për të dhe Borën brenda shtëpisë, madje ai u sqaroi banorëve se është ‘single’.

Që nga hyrja e Betarixit brenda shtëpisë u ngritën shumë hipoteza se të dy bashkë po krijojnë diçka mes vete.

Por si duke kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak fansave të Borës të cilët duan ta shohin bashkë me Donaldin.

Ata e kanë ‘bo mbarduar’ Beatrixin me komente of enduese.

‘Sk uthe’, ‘D ebile’, ‘D ebile’, ‘Fe mër e pi stë’, ishin vetëm disa nga komentet që Beatrix është etiketuar nëpër fotot e Borës nga fansat e saj.

Bora është njëra ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare, madje së fundi me emisionin e dashurisë ‘Përputhen’, ajo ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes./Lajmi

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport