Connect with us

Lajme

Beatrix u lidh me Donaldin ne shtepine e Big Brother/ Shikoni si ka raeguar Albani vellai i saj ndaj Donaldit

Published

on

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë komentuar shumë për nisjen e lidhjes së tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Për shkak të situatës së krijuar me moderatoren, Bora Zemani, Donaldi është kritikuar shumë për ndjenjat e shfaqura ndaj Trixës, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, këtë lidhje po e mbështesin shumë familjarët e të dyja palëve.

Madje sëfundmi vëllau i Beatrixit, këngëtari Alban Ramosaj ka nisur të ndjek aktorin vlonjat në Instagram.

Vlenë të cekët se që kur Donaldi ka hyrë në Big Brother llogarinë e tij të instagramit e ka menaxhuar binjaku i tij, Romeo./Gazeta Reporteri/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport