Connect with us

Lajme

Benaida Nishani flet per raportin me Einxhel Shkiren dhe jetesen ne Tirane/”Nuk e kam akoma numrin e Einxhelit. . .”

Published

on

Prej disa kohe eshte diskutuar shume miqesia mes Einxhelit dhe Beniades, te cilat ishin shume te aferta me njera-tjetren gjate rrugetimit te tyre ne “Big Brother VIP”.

Mirepo, qe pas daljes se tyre, vajzat nuk u pane me bashke dhe nuk postonin foto ne rrjete sociale, gje qe nxiti dyshimet se mund te ishte krisur miqesia mes tyre.

Teksa e beri te qarte ne “Instagram”-in e saj se vajzat thjesht nuk kane patur kohe per t’u takuar, Beniada e sqaroi edhe nje here se e do po aq shume por te dyja kane patur angazhimet e tyre.

Biseda:

Beniada: Nuk e kam akoma numrin e Einxhelit. Enxhi te dua shume.

Argjira: Edhe Einxheli ka nderruar telefonin.

Pyetje: Nuk je xheloze ti?

Argjira: Une jam xheloze per Dagzin. (qesh)

Beniada: Kemi pasur angazhime dhe une dhe Enxhi. Sa te qetesohemi bashke, do takohemi.

Pyetje: Ke do merrnit ne udhetimet tuaja?

Beniada: Do merrja Semin, Beatrixen, Donaldin, Enxhin, Dagzin, Ilirin.

Duke folur per jeten e saj ne kryeqytet, Nishani tha se tashme ka marre edhe nje shtepi te vogel me qera.

“Une mora nje shtepi ne Tirane. Realiteti eshte qe eshte nje shtepi me qera 1+1. Se kam blere akoma, nuk eshte shtepi luksoze por duhet pak sakrifice. Nuk me intereson te kem nje shtepi luksoze, por te kem nje shtepi te lezetshme. Shume veta me shkrujaten ku i ke gjetur leket, ta dini qe po e paguaj me qera.”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport