Connect with us

Lajme

Benaida Nishani tregon arsyen pse hyri ne Big Brother/Dhe habit me deklaraten:”Nuk me interesonte te behesha e famshme,ishte e vetmja menyre per. . .”

Published

on

Beniada Nishani ishte nje nga konkurrentet me te pelqyera te “Big Brother VIP”, e cila mori menjehere nje simpati te madhe nga publiku i gjere shqiptar per shkak te vlerave qe ajo percollu ne program.

Edhe pas perfundimit te programit, Beniada sigurohet qe gjithmone te kete interaktivitet me fansat dhe ndjekesit e saj duke zhvilluar biseda te shpeshta me ta ne rrjete sociale.

Se fundmi, gjate nje mini-interviste me ndjekesit e saj te “Instagram”, modelja zbuloi disa sekrete lidhur me pjesemarrjen e saj ne shtepine me te famshme te Shqiperise.

Nje nga pyetjet qe iu drejtua ishte pikerisht arsyeja pse ajo pranoi te ishte pjese e formatit. Ajo eshte shprehur se e shfrytezoi kete pervoje qe te perjetonte nje moment te veçante te jetes se saj, e te njihej nga publiku shqiptar.

“Sepse doja te jetoja nje eksperience unike dhe te paperseritshme, gjithmone kam dashur te le gjurme ne kete jete dhe BB VIP ishte e vetmja menyre per t’u bere e njohur per publikun shqiptar. Per publikun e tokes time.

Nuk me interesonte te behesha e famshme, por te lija nje mesazh fuqie per brezat e rinj. Nuk e mendoja se do te shkoja ne finale dhe kjo ishte fitorja ime personale.

Me pelqen gjithçka qe bej sepse me ben te gjalle. Kjo eksperience me ka bere me te forte dhe sot jam me e sigurt per veten time”, ka shkruar ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport