Connect with us

Lajme

Bene lemsh 1 Shqiperi te tere/ Bora Zemani publikon fotot kur u pajtua me Donaldin por askush se dinte

Published

on

Bora dhe Donaldi padyshim ishin çifti më i komentuar i vitit që lamë pas.

Çifti prej muajsh kanë konfirmuar ribashkimin por para se të ndodhte kjo ata kanë kaluar një periudhë duke u fshehur.

Udhëtimet e tyre bashkë e daljet bëheshin fshehurazi. Ishin paparacët ata që i fotografonin herë pas here, derisa Bora e Donaldi konfirmuan ribashkimin.

Në natën e fundit të vitit 2022 Bora ka zbuluar shumë fotografi nga momentet të cilat e kanë shoqëruar përgjatë vitit.

Mes tyre ishin edhe disa pamje të pa zbuluara nga koha kur me Donaldin shijonin ribashkimin fshehur

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport