Connect with us

Jete

Bene operacione plastike por u penduan/ Keto jane VAJZAT VIP qe cfare nuk hoqen pas operacionit

Published

on

Kane bere operacione plastike por jane penduar/ Ja kush jane Vajzat VIP qe cfare nuk kane hequr

Shume persona nuk jane te kenaqur me pamjen e tyre dhe kerkojne te ndryshojne tiparet.

Kur je personazh i njohur gjithmone do qe te kesh pamjen perfekte ndaj dhe zgjidhja me e lehte eshte operacioni plastik. Jo gjithmone cdo gje shkon si e kishim imagjinuar dhe per kete biem pre e pendimit. Sot do ju tregojme disa vajza te showbiz-it shqiptar te cilat i jane nenshtruar operacioneve plastike dhe me pas jane penduar.

Alberie Hadergjonaj

Arberia Hadergjondaj e ftuar ne emisionin “Rudina” tregon se eshte penduar per nderhyrjen qe ka kryer ne hunde.

“Njeriu duhet te kete shume kujdes kur ta prek fytyren, zoti nuk na i ka falur kot tiparet kur lindim. Une e kam operuar hunden kur isha ne Shqiperi dhe jam penduar sepse po te kisha hunden time do tregoja karakter. Tani e kam sistemuar pak ne Amerike por ja qe e bera. Une nderhyrjet i kam bere se me pelqejne, por vajzat duhet te kene kujdes kur zgjedhin vendin apo kirurgun ku do te shkojne”, – ka thene kengetarja.

Jolanda Dhamo

“Nga ai operacion une nuk u bera me e bukur, thjesht me kane deformuar”, – tha Jonalda duke treguar se eshte penduar per nderhyrjen ne buze.

Çiljeta Xhilaga

Ciljeta e ka pranuar publikisht ne rrjetin social “Instagram” se eshte penduar per operacionin qe ka bere ne hunde . Ne nje video nje ndjekese i shkruan: “Mire e ke pasur hunden mi, ç`pate qe e operove”. Ndersa Çiljeta i ka kthyer: “Ate mendova dhe une kur e pashe, edhe pse s`ka ndonje ndryshim te madh. Po hajd mo, mendte e kokes thuaj”.

Dorina Mema

Dorina ne emisionin “Top Show” tregon se eshte penduar per operacionin ne buze dhe tregon se ai ka qene gabim i rinise.
“Kam qene 27 vjeçe po e lashe pergjysme, sepse kisha frike. Sapo filloi inje ktimi i kerkova te ndalonin dhe nuk vazhdova me. Por perseri i kam dy shenja’, – u shpreh Mema.

Aurela Hoxha

Ndersa Aurela Hoxha shprehet :“Une kam qene e para qe i kam bere buzet, kam qene shume e vogel dhe nuk i mendoja gjerat kaq mire. Tashme jam duke bere trajtime per t’i hequr”.

Roza Lati

Roza pervec se tregoi se ka kryer nderhyrje tregon edhe dhimbjet dhe peripecite qe ka ndjere. Megjithate jo cdo gje shkon sipas planit!

Adelina Tahiri eshte shprehur: “Nuk kam bërë operacione plastike. Kam ndërhyrë vetëm tek buzët por nuk është operacion. Megjithatë jam penduar sepse po më akuzoni sikur jam bërë e gjitha”, është shprehur këngëtarja.

Françeska Jaçe

Ajo e ka pranuar vete pak kohe me pare ne emisionin e Rudines qe operacioni qe ka ber nderhyrjen eshte ne hunde . “Isha e fiksuar, doja ta beja, por kisha edhe mish te huaj dhe vendosa. E kisha te nevojshme, por edhe fiksimi i moshes…”tha Franceska ne intervisten me moderatoren Rudina

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport