Connect with us

Lajme

Beniada puth Donaldin brenda shtepise se Big Brother/ Cfare mendimi do kete Beatrix kur te shikoj pamjet?

Published

on

Beniada dhe Donaldi kanë krijuar shumë miqësi me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme të “Big Brother”. Madje ishte Beniada ajo që i qëndroi pranë Donaldit, kur ai u distancua nga pjesa tjetër e banorëve pas sherrit që pati me Einxhelin.

Ditën e sotme teksa bënte punët e shtëpisë, Beniada i dhuroi një puthje Donaldit dhe komentuesit në faqen e “Big Brother” nuk i kanë kursyer komentet.

“Ka kimi midis këtyre të dyve”, shkruan një komentues. “Këta të dy shkojnë shumë bashkë”, shkruan një tjetër.

This image has an empty alt attribute; its file name is Inked-640-0-62029327662e2_LI.jpg

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport