Connect with us

E pergjithshme

Beniada, Sheila apo Semi? Ja kush doli nga shtepia e Big Brother VIP pas votimit te publikut

Published

on

Tre të nominuarat në “Big Brother Vip”. Beniada, Sheila dhe Semi  kanë rrëfyer eksperiencën gjatë kësaj jave, që mund të jetë edhe e fundit për to.

Beniada: Shumë e qetë, jam e emocionuar, e kam jetuar nominimin me qetësi, koha ka kaluar shumë mirë bashkë, janë shumë gjëra, shoqëria që kam njohur Semin, Arditin, Kledin që do të më mungojnë.

Sheila: Sot jam pak e emocionuar, jam lidhur me banorët me shtëpisë, e ndiej veten si zonjë shtëpie tani, nuk ndihem gati për ta lënë shtëpinë, kur të iki do ta merrja dhe kolltukun me vete.

Semi: Nuk doja të dilja pa u bërë njëherë si sirenë. Tani që jam bërë si sirenë mund të dal.

Banorja e parë Vip largohet sonte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Publiku vendosi të eliminojë Sheilën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport