Connect with us

Jete

Beri debat te ashper me Einxhel por shikoni si e ka thumbuar Donaldi Bora Zemanin gjate debatit ne BB

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Einxhel dhe Donaldi debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Ndër të tjera, Einxhel i tha se e gjithë fama e tij vjen prej lidhjes së mëparshme me Bora Zemanin.

Kjo nuk u prit mirë nga Donaldi dhe një deklaratë e tij po bën xhiron e rrjetit. Aktori ka thumbuar hapur Borën, duke i habitur të gjithë.

Donaldi: E di ti se çfarë kam bërë unë në jetën time? Nqs nuk e ke kuptuar, kujdes shpirti i vogël, sepse kam sakrifikuar më shumë se ty dhe ndoshta më shumë se ndonjë njeri tjetër këtu jashtë, se kam marrë përgjegjësi që të tjerët nuk i kanë marrë, përveç faktit që kam mbajtur një fletë në dorë dhe kanë dalë aty veshur bukur.

Einxhel: Për kë e kishe këtë?

Donaldi: Për atë që thua ti.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport