Connect with us

Lajme

Beri te pamunduren ta mbante brenda shtepise se Big Brother/ Shikoni cfare thote Fifi per Arbana Osmanin

Published

on

Ditën e djeshme, Fifi mori vendimin për të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, si pasojë e gjendjes së rënduar emocionale. Këngëtarja i tregoi dje banorëve se ka marrë këtë vendim, për shkak se i duhet të merret me veten e saj.

Arbana Osmani ka publikuar nje video me Fifin ne Instagramin e saj. Fifi duket shume e qeshur dhe ka 2 fjale per Arbana Osmanin :”The best Girl ever” (vajza me e mire ndonjehere)

Ajo duket shume e lumtur krah arbanes dhe do te jete ne spektaklin e sotem per te treguar per vendimin e saj.

Mbas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, artisja u prit nga Ardit Çuni dhe Paloma. Më pas, Fifi ka shkuar menjëherë në shtëpinë e saj, ku e priste një ndër miqtë e saj më të mirë, Graciano Tagani.

Balerini ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën Fifi shfaqej duke u çmallur në shtëpinë e saj. Këngëtarja dukej shumë e lumtur që tani e tutje do të ketë sërish mundësinë të flejë në krevatin e saj.

“Era Fif”, tha artisja kur u shtri në shtrat.

Fifi i trembi të gjithë kur humbi ndjenjat gjatë transmetimit të spektaklit ditën e martë. Ndonëse atë natë vendosi të vazhdojë lojën, reflektimi me veten e qartësoi më shumë për gjendjen e saj shëndetësore. Gjatë një bisede me Semi Jaupajn, artistja tha se do të rinisë konsultat me psi kologë, por ende është kun dra përdorimit të il açeve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport