Connect with us

Lajme

Bieta Sulo nuk ka me cfare te veshe/ Shkon me robdeshamber ne emision dhe na la pa fjale

Published

on

Per moderatoret eshte paksa e veshtire qe te dalesh cdo dite ne ekran. Ato duhet te mendojne edhe cfare te veshin pervec organizimit te emisionit.

Edhe kombinimi i dites mbetet sfida e cdo emisioni. Me siguri qe edhe Bieta Sulo e ka kete problem e cila tashme eshte kthyer ne nje stiliste.

Moderatorja e njohur ka nje stil te thjeshte, eshte sportive por nuk mungojne as takat qe e bejne ate duket edhe me elegante.

Pothuajse cdo dite, Bieta poston foto ne ‘Instagram’ nga perditshmeria e saj. Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ndryshe nga cdo here tjeter pasi shfaqet ne studio me nje robdishan.

‘Une me kamera off’, shkruan Bieta ne krah te postimit.

Bieta mbetet nje prej moderatoreve me simpatike dhe me te pelqyera te ekranit. Ne cdo dalje telelvizive ajo shfaqet mjaft simpatike dhe e kuruar deri ne detaje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport