Connect with us

Jete

Big Brother i beri dhurate 1 shtepi te re Arjoles/ Por shikoni cfare surprize mori ajo pas dhurates se madhe

Published

on

Mbrëmja e sotme ishte shumë emocionuese për aktoren Arjola Demiri. Fillimisht ajo u surprizua nga tre fëmijët e saj, të cilët kishte kohë pa i parë.

Arjola i përqafoi mes lotësh, por surpriza nuk ishte vetëm kaq. Arbana Osmani i bëri me dije se Top Channel ka vendosur t’i dhurojë një apartament në Kodrën e Diellit për të jetuar me fëmijët e saj.

Lajmi lumturoi pafund aktoren, e cila nuk po i mbante dot lotët. “jam pa fjalë, nuk di çfarë fjalësh të nxjerr nga shpirti për t’ju falenderuar. Unë doja të fitoja për këtë arsye sepse doja një shtëpi për fëmijët e mi”, tha Arjola.

Arjola ishte banorja që la shtëpinë e Big Brother. Ajo kishte marrë më pak vota nga publiku teksa përballë kishte Donaldin, Einxhell dhe Beniadën.

Por bileta e Arjolës ishte me kthim duke bërë që ajo të kthehet sërish në shtëpi. ”Fati e ka tepruar”, u shpreh Arjola.

Pak më parë Arjola mori dhuratë nga Top Channel një apartament në zonën e Kodrës së Diellit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport