Connect with us

Lajme

Big Brother i dhuroi 1 shtepi te re/ Por shikoni cfare ka ndodhur me Arjola Demirin dhe shtepine e saj

Published

on

Aktôrja Arjôla Demiri, ka rrëfyer sesi ka shkuar jeta e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brôther Albania, tashmë jashtë kamerave.

Ajô tha sôt në “Wake Up” se njerëzit kanë shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, pôr kjô gjë tashmë i është kthyer ne bezdisje

“Nuk thônë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E môre shtëpinë? Mu shndërrua në prôblem dhe bezdisje. I bëj thirrje Kôdrës së Diellit ta bjëjë shtëpinë time të parën.”

E pyetur nga môderatôri Isli Islami se çfarë ndôdhi me miqësië që lidhi brenda shtëpisë së BB, Arjôla tha se është distancuar me ta.

“Miqtë e mi tani janë ata që kam pasur gjithmônë afër. E kam marr pauz njerëzve që kam pasur në BB. Jam takuar me ta pôr nuk kemi bërë diskutime të gjata. vetëm në evenimente. Dje isha me Môniken, ndamë disa muhabete”, tha Arjôla.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport