Connect with us

Lajme

Big Brother merr vendimin e pare ne spektaklin e sotem/ Ja kush do te jete i eleminuari i nates se sotme

Published

on

Graniti, Monika, Sarah dhe Iliri ishin të nominuarit e javës në shtëpinë e “Big Brother VIP”

Një nga të katërt duhet të linte sonte shtëpinë. Gjatë javës, u largua aktori Igli Zarka, për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore dhje nevojës për t’u trajtuar në spital.

Kështu, moderatorja Arbana Osmani, njofton se, meqë një banor e ka lënë shtëpinë e “Vëllait të Madh”, sonte askush nuk do të largohet, ndërsa nominimet vlejnë për ditët në vazhdim dhe një prej tyre do të eliminohet të premten

“Vëllai i madh” ka vendosur ta shtyjë televotimin edhe për pak ditë,deri të premten.

Për shkak të largmit të Iglit për arsye shëndetësore të nomiuarit do të jenë të njëjtë deri në spektaklin e rradhës.

Duket se ky lajm i ka gëzuar tejëmase banorët ku shkuan të përqafojnë ata që ishin në nominim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport