Connect with us

Jete

Big Brother merr vendimin e pare te nates/ Ja kush do te largohet nga shtepia sot ndermjet Semit dhe Einxhel

Published

on

Arbana ka surprizuar te gjithe konkurentet kur ka dhene lajmin e pare te nates se sotme. Big Brother ka vendosur qe te coje ne nominim Semin dhe Einxhel pas nderprerjes se televotimit per shkak te largimit te Fifit.

1 nga vajzat do te largohet sot nga televotimi qe eshte hapur ne naten live.

Kush mendoni se do te largohet?

Dita e falenderimeve është festuar edhe në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’.

Për banorët ishte organizuar një mbrëmje surprizë, me ushqim dhe muzikë të mirë.

Në kuadër të kësaj dite të shënuar, ata kanë shkruar edhe nga një kartolinë ku i dedikonin nga një falenderim personit më të dashur jashtë por edhe njërit prej banorëve.

Einxhel fillimisht falenderoi familjen e saj: Si sot 32 vite më parë mamaja ime më dha jetë mua duke rre zikuar të sajën. Të dy bashkë me babin kanë bërë që të mos mungojë asgjë.

Falenderimi i saj vijoi për Beniadës për të cilën tha se e ka mbështetur pa kushte dhe në çdo rrethanë.

Këtë mundësi, Einxhel e shfrytëzoi edhe për t’i kërkuar falje Monikës për të cilën tha: Ke nxjerrë anën time më të ke qe por dua të të falenderoj sepse më ke mesuar të përmb ahem. Kam dashur të të kërkoj falje që në fillim por situate agra voi, kështuqë më fal që të kam ngr itur zërin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport