Connect with us

Jete

Big Brother merr vendimin e pare te nates/ Ja kush do te largohet sot nga shtepia e Vellait te MAdh

Published

on

Spektakli i së martës ka nisur me një lajm shumë të mirë për banorët.

Ata nuk e dinë se votimi i publikut këtë javë konsistoi në zgjedhjen e të preferuarit dhe jot ë të eleminuarit.

Kjo nënkupton se Iliri, Sabiani, Einxhel dhe Beniada do të vazhdojnë të jenë pjesë e shtëpisë.

Mbrëmja e sotme nuk do të ketë asnjë eleminin, lajm i cili i lumturoi tepër banorët dhe veçanërisht të nominuarit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport