Connect with us

Jete

Big Brother surprizon Donaldin/ Ky eshte emisioni me i ri qe do prezantoj Donaldi ne Top Channel

Published

on

Sot është nata e plotësimit të dëshirave në ‘’Big Brother Vip’’.

Pas Einxhel dhe Ilirit surpriza e rradhës iu dedikua Donaldit.

Ai së shpejti do të jetë bashkëprezantues me binjakun e tij në emisionin më të ri në ‘’Top Channel’’.

‘’Më lër të flas’’,- titullohej emisioni bazuar në një nga batutat më të famshme të Donaldit në shtëpi.

Më lot në sy Donaldi i emocionuar falenderoi vëllanë e tij dhe tregoi se mezi pret të nisë këtë eksperiencë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport