Connect with us

Lajme

Big Brother te nxjerr fytyren e vertete/ Aktorja e Portokallise kapet me Arjolen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Se fundmi Arjola ka qene ne qender te vemendjes pershkak se eshte perfshire ne shume debate. Ajo ka debatuar shume ashper me Donaldin dhe Einxhel.

Dy aktoret nuk i kane kursyer aspak akuzat ndaj njeri-tjetrit edhe dje gjate spektaklit.
Donaldi ka thene disa here se Arjola e ‘nxorri surratin e vertete’. Te njejtin mendim me aktorin ndan edhe nje kolege e Arjoles.

Aktorja e ‘Portokallise’, Renada Caci te cilen mund ta njihni si ‘Luze’ per shkak te rolit te saj, ka treguar se mbeshtet Donaldin.

Renada ka publikuar dy postime ne ‘Instastory’ duke hedhur te njejtat akuza ndaj Arjoles si Donaldi. Ne status ajo shkruan: “O Donald, o yll gojen mjalte e ke!”

Po ashtu per te ironizuar Arjolen ajo ka publikuar foton e nje dhie dhe ka shkruajtur: “Big Brother Vip eshte pasqyra qe te zbulon surratin ashtu sic e ke, o cike. Nje dite te mbare miq!”

Situata midis aktoreve nuk duket aspak e qete edhe pse nuk dihet se cfare mosmarreveshjesh ka midis tyre. Gjate ketyre diteve Arjola dhe Donaldi kane qene banoret me te komentuar per shkak te debateve qe kane krijuar. Shpesh kane thene se nuk do i flasin me njeri-tjetrit por perseri jane perfshire ne debate ashtu sic ka ndodhur edhe sot.

Ne momentin kur Donaldi i tha Arjoles se nuk po i thote gjerat ne sy, debati doli jashte kontrollit.

Donaldi: Thjesht kur ke diçka si per mua si per te tjeret thuaji ne sy!

Arjola: Se ti ma ke thene ne sy ti

Arjola: Ti je bo aq burre ma ke thene ne sy!

Arjola: Ke ardhur si miush dhe me ke thene hajde te ta shpjegoj. Ke thene nje gje te keqe dhe pastaj me ke thene zemra hajde se do ta shpjegoj, si miush, por ik pir**u.

Donaldi: Te iki te pir**em une???

Arjola: Mos me acaro nervat me tregon mua ti ta kam thene ne sy!

Donaldi: Jo moj, nuk te tregon asgje ty, se ti i di vete gjerat, je heroina e shtepise.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport