Connect with us

E pergjithshme

Big Brother Vip/ Semi këshillon Donaldin duke e fërkuar: Mos e merr afër zemrës Ilirin, mos u dridh..

Published

on

Semi këshilloi mbrëmjen e djeshme Donaldin duke i kërkuar që të mos debatojë më me Ilirin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Duke e fërkuar te këmbët, ajo i thotë se banorët duan ta heqin atë nga shtëpia pasi duan ta dobësojnë Donaldin.

Ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”, përkeqësohet gjendja e Arjola Demirit

‘Merre si lojë, bëj çfarë të duash, mos e merr afër zemrës që të mos dridhesh si idiot. Hajde ti mbledhim ato njerëzit dhe i them unë kush ka muhabet ti thotë që ne jemi të gjithë gati. ‘…- i thotë Semi.

Qetësia duket se nuk rikthehet më në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ilir Shaqiri është përplasur sërish me Donald Veshajn gjatë provës së javës, ku koreografi duhet që t’u mësonte të gjithëve një kërcim. Por duket se nuk ka pasur fund të mirë.

Donald Veshaj: Të gjithë po flasin

Ilir Shaqiri: Ata bëjnë pyetje, ti bën ironi.

Donald Veshaj: Unë e kuptoj që ti do të kapesh

Ilir Shaqiri: Nuk kam nerva të merrem me ty

Donald Veshaj: Do takohemi prapë amore mio

Ilir Shaqiri: Nuk ke respekt për asnjë nga këto

Donald Veshaj: Po flas me të tjerët, do ta shikosh nesër.

Më pas, në shoqërinë e Semit, Donaldi është përlotur, duke u shprehur se nuk dëshironte që të dilte

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport