Connect with us

Lajme

Big Brotherin e kemi prezantuar 2 veta/ Arbana Osmani shtatzane per here te trete, ja si duket ajo

Published

on

Arbana e ka nisur finalen e Big Brotherit me një super lajm. Moderatorja ka konfirmuar lajmin që ditët e fundit ka qarkulluar në media. Pasi u përshëndet me finalistët, Arbana u tregoi se Big Brotherin këtë vit e kanë prezantuar dy veta, ajo dhe bebi që do të lindë së shpejti.

Ky lajm i emocionoi finalistët, të cilët uruan Arbanën dhe në studio pati duartrokitje të forta.

Mbrëmjen e sotme do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP” dhe teksa po bëhen përgatitjet e fundit, Ledion Liço është siguruar të surprizojë Arbana Osmanin e Lori Hoxhën.

Ai u ka dërguar të dyjave buqeta me trëndafila të bardhë dhe nga një pusullë.

“Për ca kohë e kisha humbur besimin tek televizioni, por ti e riktheve plotësisht! Të uroj pak fat sot, ti nuk ke nevojë për shumë sepse tashmë (Big Brother) është bërë “Albanian superbowl”. Puthje, përqafime”, i shkruan Ledioni Lorit.

“Pana urime për këtë sezon fantastik dhe paç fat sonte! Përqafime”, i shkruan ai Arbanës.

Arbana ka marrë edhe disa buqeta nga Redia Hoxha, e cila i uron gjithashtu fat moderatores dhe gjithë produksionit.

Mëngjesi i sotëm ishte i ëmbël për Arbanën, e cila mori një mesazh nga mikesha e saj e ngushtë Xhemi Shehu.

“Mëngjes Pana ime që më bëre të shoh tv pas shumë vitesh (as veten time nuk shihja). Suksese 100 herë sonte shpirt! Të kam zemrën time gjithmonë”, i shkroi Xhemi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport