Connect with us

Jete

Boll se nuk te duroj dot me/ Efi kapet keq me Bashkimin ne Perputhen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Bashkimi dhe Efi janë përplasur me njëri-tjetrin sot në “Përputhen”. Sipas Efit, Bashkimi e ka përdorur si siguri në rast se Alvisa nuk do kthehej më në studio.

“Bashkimi paska dashur një lloj sigurie në rast se Alvisa nuk vjen, për t’u kapur me dikë edhe me sa po shoh më përdori mua. Në atë që po shoh tani, ata e kanë mbyllur ciklin e tyre. Nuk e kuptoj pse nuk deklarohen për njëri-tjetrin, por përmendin persona të tretë, si mua në këtë rast. Unë nuk jam këtu për të shuar kuriozitete, ti ke pëlqim të fortë për atë vajzë dhe ajo për ty, se kuptoj për çfarë përfshihem dhe nuk kam dëshirë fare ta dëgjoj emrin tim. Aq më tepër që e the me zë të lartë diçka që nuk ishte e vërtetë, që nuk ke pëlqim për mua dhe unë e paskam marr për keq faktin që ti më je sjellë me mirësjellje”, është shprehur ajo.

Bashkimi ka treguar se Efi e ka ditur situatën me Alvisën dhe sërish i ka shprehur pëlqimin dhe e ka ftuar në takim.

“Nga Prime të gjithë Shqipëria e ka ditur se çfarë ka ndodhur dhe kjo ka qenë në dijeni. Ka shprehur pëlqim, ka dashur takim 4 minutësh dhe mbrapa kemi pasur komunikim normal”, ka thënë konkurrenti.

Efi ka shtuar se Bashkimi i ka thënë në prapaskenë se nuk ishte i sigurt për ndjenjat e tij dhe se e ka lënë të kuptojë se kishte pëlqim për të.

Pjesë nga debati mes tyre

Efi: Si mund të kem pëlqim kur ti kur flet ma jep mu këtu, nuk të duroj dot fare?

Bashkimi: Vajzë, unë jam ai që kam thënë jo për takim dhe ti më thua si mund të kem pëlqim…ti ke, por nuk po të jap mundësi

Efi: I ke dhënë shumë rëndësi vetes, kaq po të them

Bashkimi: Vazhdo, të dhemb se jam mashkulli i vetëm që të kam thënë jo

Efi: A të duket gjë e bukur kjo që ta bëjë një mashkull, që kur gjendet në gjendje të vështirë të thotë “vazhdo, vazhdo”?

Bashkimi: Po vazhdo moj vajzë

Efi: Mos fol më se nuk të dëgjoj dot më

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport