Connect with us

Lajme

Bora Zemani futet ne Big Brother VIP/ Ja kush jane mendimet e saj te para per Donaldin dhe Semin

Published

on

Java ka qenë e mbushur me rrëfime nga jetët personale të shumë prej banorëve.

Semi rrëfeu l uftën me a nkthin, Paloma tregoi mbi ab ortimin e dy shtatëzanive të saj të para e ndërsa Donaldi mbi lidhjen e tij me moderatoren Bora Zemani.

Siç ishte paralajmëruar edhe më parë, vetë Bora Zemani ishte e ftuar përgjatë spektaklit të sotëm për të shuar gjithë zërat dhe akuzat e bëra së fundmi.,

Bora tregoi se është e prekur për a buzimin dhe keqinterpretimet që marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit ka pasur jashtë mureve të asaj shtëpie.

Ajo shtoi se ata të dy kanë pasur gjithnjë atë marrëdhënie mes njëri-tjetrit dhe se është e qetë dhe e sigurtë për gjithçka ka ndjekur gjatë këtyre ditëve brenda ‘’Big Brother Vip’’.

”Jam shumë e qetë për sjelljen e tyre, ata ashtu janë dhe jashtë. Më vjen mirë që Donaldi e ka mbështetur pasi Semi ka vërtetë nevojë”,- tha Bora.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport