Connect with us

Jete

Bora e di çfarë ka bërë, ka marrë fund! Donaldi vulos lidhjen me Beatriksin, dhe nxjerr detajet per Boren

Published

on

Aktori Donald Veshaj gjatë një bisede me moderatoren Einxhel Shkira ka pranuar hapur se e pëlqen këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Jo vetëm kaq, por Donaldi pranon që historia me moderatoren Bora Zemani i përket së shkuarës.

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donald: E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

“Kam shumë respekt për personat jashtë, por ka ardhur koha të mendoj për veten time”, tha ndër të tjera Donaldi duke nënkuptuar marrëdhënien e tij me moderatoren Bora Zemani.

“Kam shumë respekt për personat jashtë, por ka ardhur koha të…”/ Donald Veshaj merr VENDIMIN e rëndësishëm për marrëdhënien me Bora Zemanin dhe zbulon çfarë ndjen për Beatrixin

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport