Connect with us

Jete

Bora hyri ne Big Brother VIP per ti mbeshtetur/ Por Donaldi futet ne mes te kembeve te Semit, nuk pritej

Published

on

Afërsia mes këngëtares Semi Jaupaj dhe të dashurit të shoqes së saj, Donald Veshaj, u shoqërua me kritika që në fillim të hyrjes së tyre në spektaklin e Big Brother.

Edhe pse mikja e saj, Bora Zemani “sheshoi” gjërat duke thënë se ka vetëm miqësi mes tyre, një veprim i dyshes është bërë viral. Semi Jaupaj shfaqet e ulur ndërsa aktori i humorit i ulur mes këmbëve të saj.

Në një moment, ai mbështet kokën mbi gjoksin e shoqes së të dashurës dhe Semi Jaupaj i drejtohet: “Po më dhemb c*ca”. “Çfarë?”- e pyet Donald Veshaj, ndërsa ajo i drejtohet sërish: “C*cat, më kishe vendosur kokën tek c*cat. Akull, akull”.

Ky veprim ka irrituar ndjekësit, të cilët e kanë konsideruar si të papërshtatshëm. “Epo të fusësh shokun në mes të këm bëve, vetëm Semin kam parë apo edhe aty është duke përqafuar Borën për energji pozitive???”, komentoi një ndjekës.

Ndërsa të tjerë shkruan: “Shoqja ime e ngushtë që mban burrin tim ashtu….🤔 Pse s’më dalin llogaritë? A po, s’jam VIP”, “Nuk e di a i fut mami këtij burrat e shoqeve në mes të shalëve, se ky nuk paska fare edukatën më elementare më duket mua ..!”, “Lum Bora për shoqen që ka. Semi edhe të dashur ta kishte Donaldin nuk do kujdesej ashtu ta mbante atë kështu🤣”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport