Connect with us

Jete

Bora mblidh burrin motër/ Semi kërcen me Donaldin me fustanin e zbërthyer: O idiot më dolën…

Published

on

Banorët e shtëpisë së “BBVip” kanë si provë javore kërcimin në çift dhe në çdo moment që dëgjojnë këngën e tyre ata duhet të ngrihen të kërcejnë kudo të jenë.

Por ditën e djeshme ky kërcim e ka gjetur të papërgatitur mirë Semin e cila sapo kishte veshur një fustan dhe nuk e kishte mbërth yer ende. Donaldi sapo dëgjoi këngën shkoi me vrap te Semi për të realizuar kërcmin, por Semi nuk ishte gati. Mirëpo, në një moment, ajo dëgjohet t’i thotë Donaldit ‘më dolën ci c at more idi ot”.

Pjesë nga biseda:

Semi: Jam me fustan.

Donaldi: Ta mbaj unë fustanin.

Semi: Mos më to rt uro. Më dolën c i cat more i d iot.

Donaldi: Jo, nuk dolën. Gati?

Semi: Do më gr isësh fustanin. O Donald, se më more mendtë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport