Connect with us

Lajme

Bora ndodhet ne spital pas operacionit/ Shikoni si e uron e ajo djalin e saj per 6 vjetorin, emocionuese

Published

on

Moderatorja shqiptare Bora Zemani ndodhet në spital.

Shoqja e saj Semi mbrëmë ka postuar një foto ku mbante duart e Borë teksa ndodhej në shtratin e spitalit, shkruan lajmi.net.

Ani pse nuk dihet ende për çfarë ndërhyrje bëhet fjalë Olsa ka treguar se nesër Bora do ta prezantojë puntatën e Për’puthen. Por teksa ndodhet në spital ajo nuk ka harruar ta urojë djalin e saj që e ka me ish partnerin e parë Vin Velin.

Ajo e ka uruar atë për datëlindje nga spitali me një urim të vecantë. Edhe pse asaj i janë prishur planet për ta festuar së bashku me të, ajo këtë festë e ka shtyer për pak më vonë.

Nje pike nga kujtimet tona… Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje
Do e shtyjme vetem paaak fare 

Moderatoja javëve të fundit ka qenë më e k0mentuara nga mediat, pas trekëndëshit të krijuar me Donaldin dhe Beatrixin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport