Connect with us

Jete

Bora nuk egziston me per Donaldin/ Ja cfare i ka thene ai Beatrixit brenda shtepise se big Brother

Published

on

Donaldi dhe Beatrixi kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe janë drejt lidhjes. Në dhomën e rrëfimit këngëtarja ka bërë një deklaratë të fortë, teksa është shprehur se pranë Donaldit i merret fryma.

“Më meret fryma kur jam pranë tij, unë po pres reagimin e tij. Nëse më thotë që të hidhemi do hidhem bashkë me të, timoni është i tij’’, ka thënë ajo.

Nga ana tjetër dhe Donaldi është shprehur se është shumë i qartë në ndjenjat e tij për Beatrixin.

Spektaklin e mbrëmshëm ata u përpoqën t’i japin fund njëherë e mirë dilemave mbi afrimitetin e tyre.

Pasi ndoqën një klip me momentet më të bukura të marrëdhënies së tyre, Donaldi vendosi që të shuajë përfundimisht zërat në publik.

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm një darkë romantike ishte përgatitur vetëm për dy prej banorëve.

Banorët zgjodhën që këtë darkë ta shijonte Donaldi me Beatrix.

Ata kaluan momente shumë të bukura me njëri-tjetrin.

“Jam shumë i lumtur që të kam takuar,po më duket shumë e çuditshme e gjithë situata.Më kishte marrë malli për këtë ndjesinë kështu,”-tha Donaldi.

“Edhe mua edhe faleminderit që më bën të ndjehem kaq mirë”-tha Beatrix.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport