Connect with us

Lajme

Bora po e pret jashte shtepise se Big Brother/ Donaldi e pranon per here te pare: ”Po e pelqej Beatrixin”

Published

on

Aktori Donald Veshaj i ka pranuar Einxhel Shkirës se ka pëlqim ndaj Beatrix Ramosaj. Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP Donaldi e pranoi hapur se ka pëlqim të madh ndaj saj.

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donald: E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

Por edhe Sara e ka pyetur këngëtaren se çfarë ndjen për Donaldin.

Beatrix ka refuzuar të përgjigjet duke thënë “Nuk kam dëshirë t’i jap një vulë”, mirëpo sipas Einxhelit dhe Antonelës “gjithçka është shumë e qartë”.

“Gjithçka është shumë e qartë. Nuk ka nevojë ta thotë me fjalë, nuk ka nevojë për konfirmim, nuk ka nevojë për koment. Gjëja është shumë mirë dhe këto janë shumë në rregull”, janë shprehur vajzat.

Më tej Einxhel ka vazhduar duke i thënë Beatrixit se pëlqimi mes saj dhe Donaldit ka qenë i paevitueshëm. Sipas saj, lidhja mes aktorit dhe Bora Zemanit është thyer dhe nuk ngjitet më.

“Askush nga ne nuk ka joshur askënd, unë as nuk e kam joshur Arbërin, ai më ka pëlqyer vetë edhe Sarah me PM dhe anasjelltas. Kështu që prandaj kjo gjëja (Triksa dhe Donaldi) na duket shumë okej të gjithëve se askush nga ne nuk e sheh si diçka të qëllimshme, por të natyrshme.

Janë ndarë për shumë arsye, ca gjëra kur thyhen nuk ngjiten dot më. (flet për Borën). E nëse dikush ndjen diçka të re që është kuptuar që para shumë javësh, nuk ka asgjë për t’u mërzitur apo për t’u shqetësuar se pa qenë ti këtu brenda ai ka thënë s’mund të them që jam me të. (Borën).

Kushdo që të ishte qoftë Semi apo personi tjetër do ishte e pa evitueshme, sepse pëlqimi dhe në cep të botës të jesh nuk kontrollohet, asgjë nuk e ndalon, thjesht çështje kohe”, është shprehur Einxhel.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport