Connect with us

Lajme

Bora po e pret jashte shtepise se Big Brother/ Por shikoni cfare thote Donaldi per Beatrixin: ‘Po pelqehemi”

Published

on

Donald dhe Beatrix shihen shumë afër njëri-tjetrit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.Kjo gjë është vënë re dhe nga ndjekësit, të cilët në shumicë i kthehen kundër Beatrix-it,sepse ‘Donaldi është i Borës’, por mesa duket po vihet re dhe nga banorët brenda.Kur po luanin një lojë bashkë në tavolinë, e përballë tyre gjendej Antonela, kjo e fundit u tha: 

Pëlqeheni ju të dy.

Në fillim ata s’e dëgjuan dhe Antonela ua përsëriti prap. Reagimi i tyre ishte aq sa spontan aq sa dhe i papritur.

Donald: Po normal që po.

Beatrix: Pse tani e more vesh ti? Ndërsa Antonela i tha se e pati për faktin se pëlqehen më shumë se shok, por asnjë nga të dy nuk i kthehu përgjigje.

Pas spektaklit të djeshëm ata gjithashtu ndenjën gjatë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Donaldi i ndezi cigaren dhe i kapi e qeshura.

Donald: Unë edhe kur kam qenë me Co vid pija cigare.

Beatrix: Me Co vid? Unë se kam hequr cigaren nga dora kur kisha Co vid, sikur do më shëronte cigarja.

Edhe ndjekësit kanë vendosur re afrimitet midis Donaldit dhe Beatrix.

A do ndodhi diçka midis tyre? Kjo mbetet për tu parë, pasi pavarësisht puthjes që pushtoi rrjetin, Donaldi shprehu se është vetëm dhe se do qartësohet jashtë me Borën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport