Connect with us

Jete

Bora Zemani dhe Beatrix bejne ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani me krahun jashte?

Published

on

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë ndër femrat më të përfolura të muajve të fundit.

Trekëndëshi i krijuar mes tyre dhe Donald Veshajt ka vendosur vajzat në qendër të vëmendjes.

 Pas daljes së Beatrix nga shtëpia e Big Brother çdo lëvizje e tyre përcillet nga fansat, të cilët së fundmi kanë krahasuar edhe veshjet e tyre.

Brenda pak ditësh vajzat u shfaqën me një stil të njëjtë fustani.

Me një mëngë njërën anë dhe anën tjetër të korsetit me prerje identike vajzat bënë “xing” edhe pse ngjyra dhe materiali dallon.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport