Connect with us

Lajme

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj bejne ”XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani?

Published

on

Ndodh shpeshherë që personazhe të ndryshëm televiziv të kenë të njëjtën veshje. Por kur bëhet fjalë për Trixën dhe Borën ndryshon punë. Gjatë një episodi në BB VIP

Trixa ka veshur një fustan metalixato dhe flokët I ka kapur bisht, por të njëjtin look ja kemi parë edhe Borës.
E dini ku?

Në intervistën me Binjaket njëherë e një kohë! Eh çfarë ironie! Shiko videon

Mbrëmjen e djeshme Beatrix dhe Donaldi komunikuan me njeri-tjetrin gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”. Dyshja shprehën të gjithë mallin dhe dashurinë.

Donaldi: I them asaj bukurisë që keni në studio se më ka marrë shumë malli edhe jam me shumë fat që e kamnjohur. Mezi pres ta takoj!

Beatrix: Më ka marrë malli shumë, shumë fare edhe jepi forca! Unë të pres, të dua shumë shumë! Për mua gjithmonë do jesh më i miri, je më i miri! Të kam zemër! Më ka marrë malli shumë, shumë, shumë fare!

Ndërkohë që dyshja flisnin, kamera u fokusua disa herë te fytyra e këngëtares Semi Jaupaj, dikur mikeshë e tyre. Mimikat e saj që tregonin hapur mospëlqim po bëjnë xhiron e rrjetit:

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport