Connect with us

E pergjithshme

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj bejne ”XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Published

on

Bora Zemani është moderatorja e cila komentohet më së shumti në media për paraqitjet e saj të bukura, shkruan”Kosovarja”.

Mirëpo, edhe Trixa herë pas here bie në sy me veshjet e saj, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, ato të dyja janë paraqitur me kape të njëjtë nga plazhi.

Dukeshin perfekt si Bora, ashtu edhe Trixa.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport