Connect with us

Uncategorized

Bora Zemani dhe Elvana Gjata bejne ”XING” me veshjen 20 euro/ Kujt i shkon me shume ?

Published

on

Shume prej peronazheve te njohur te showbiz-it jane shfaqur shpesh me te njejten veshje ne daljet e tyre televizve apo ne fotot e publikuara ne rrjetet sociale.

Kete here ishte kengetarja Elvana Gjata dhe moderatorja Bora Zemani qe na kane befasuar duke u shfaqur me te njejten veshje.

Vajzat kane postuar ne Instagram foto ku shfaqen te veshura me nje bluze te kuqe dhe pjesen e poshtme me dantelle te zeze. Duket se Elvana dhe Bora kane patur te njejta shije persa i perket kesaj bluze qe me te vertete ju shkon shume.

Ne fillim ishte Elvana ajo e cila e veshi e para dhe me pas Bora e cila hodhi nje video ne te cilen bente disa ‘xhongolime’ me top.

Bluza qe dy bukuroshet e ekranit shqiptar kane veshur kushton vetem 20€ dhe i perket firmes Zara.
Nje bluze mjaft e bukur, e lire dhe qe secili prej nesh ka mundesine qe ta kete ne garderob.

E rendesishme eshte qe te dish te vishesh bukur sepse me pak leke mund te vishesh me stil dhe shume bukur!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport