Connect with us

Lajme

Bora Zemani dhe Elvana Gjata bejne “XING” me veshjen? Kujt i shkon me shume fustani i shtrenjte?

Published

on

Nuk thonë kot që moda përsëritet. Ja dje “Kryefjalës” përshembull Bora Zemani iu duk fiks si këngëtarja Elvana Gjata në vitin 2007 ku konkuronte në Kënga Magjike. Hiti i i saj me muzikë të Flori Mumajesit dhe tekst të Aida Barakut fitoi vendin e tretë të këtij edicioni të Kënga Magjike.

Por le të kthehemi tek look-u i vajzave modeli i fustanit është thuajse njësoj, vetëm se tek Elvana kemi një kombinim bardhezi, ndërsa tek Bora mbizotëron e bardha dhe ngjyra e argjendit. Dorezat janë një tjetër detaj i përbashkët vetëm se Elvana i ka të zeza dhe të shkurtra ndërsa Bora të bardha.

Modeli i flokëve është i njëjtë vetëm forma e grimit ka ndryshuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport