Connect with us

E pergjithshme

Bora Zemani dhe Jonida Maliqi bejne ”XING” me kepucet 1300$/ Kujt i shkojne me shume nga kunatat?

Published

on

Prej kohesh eshte folur per romancen mes moderatores Bora Zemani me Donaldin po ashtu edhe mes Jonida Maliqit dhe Romeos.

Katershja i ka dhene fund ketyre spekulimeve pasi jane shfaqur bashke dhe e kane pranuar kete gje ne publik.

Duhet te themi se Jonida dhe Bora paskan nje marredhenie shume te mire bashke. Kur vjen puna tek veshjet, kunatat paskan shije te njejte.

Bora kishte veshur nje pale sandale jeshile ne nje nga puntatat e emisionit ‘Treshat’ me te cilat Jonida ishte paraqitur ne nje dalje televizive.

Maliqi i kishte kombinuar me nje fustan te zi me lule saten ndersa Bora shfaqej shume klas me nje fustan ngjyre roze e lehte.

Nuk e dime nese Jonida dhe Bora i kane secila ne garderoben e saj por nese nuk eshte kjo atehere duket se nuk e paskan fare problem qe te shkembejne rrobat bashke.

Sandalet jane te markes ‘Gianvito Rossi’ dhe kushtojne 1,295$.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport