Connect with us

Lajme

Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj bejne “Xing” me veshjen per here te trete/ Kujt i shkon me shume?

Published

on

Në një vend të vogël si Shqipëria ku të gjithë njihen, madje mund të jenë edhe kushurinj të tretë a të katërt me njëri-tjetrin nuk është aspak çudi që personazhe të njohur të jetës politike dhe asaj artistike të kenë në garderobën e tyre veshje ose aksesorë të njëjtë.

Por rasti i moderatores simpatike Bora Zemani dhe këngëtares së njohur Xhensila Myrtezaj, por përsëriten shpesh dhe tani mendojmë se në fakt vajzat po ndërrojnë veshjen me njëra-tjetrën.

Pas fustanit të shkurtër rozë, që e vëshën njësojë, Bora dhe Xhensila u shfaqën me të njëtin kostum dhe së fundmi me të njëjtin fustan jeshil, të gjatë.

Kujt i rri më bukur? Atë e vendosni ju.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport