Connect with us

Jete

Bora Zemani jep mesazhin ‘e koduar’ për Donaldin/ Ja cfare tha ajo ne Perputhen qe na beri te dyshojme

Published

on

Permes emisionit “Perputhen” , moderatorja Bora Zemani i ka derguar mesazhe Donaldit.
Ajo ka komentuar nje takim te nje cifti i cili nuk shkoi dhe aq mire.

Duke cituar fjalet e opinionistit Arjan Konomi, Bora tha: “Pa u sqaruar deri ne fund gjerat nuk ecet perpara”.

Per shkak te trekendeshit te krijuar me aktorin Donald Veshaj dhe kengetaren Beatrix Ramosaj, Bora eshte prej disa kohesh ne qender te vemendjes.

Pavaresisht cdo situate te krijuar, moderatorja ka vazhduar punen e saj ne televizion. Ajo eshte cdo dite aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone publikon foto te ndryshme.

Sefundmi ajo ka publikuar edhe nje foto me nenen e saj ku shkruan: “Me opinonisten e jetes sime”.

Bora eshte ne qender te vemendjes dhe cdo dite ze vend ne hapesirat e mediave roze. Ajo eshte persoanzhi me i komentuar per shkak te puthjes se shkembeu ne live show ne ‘Big Brother’ me Donaldin dhe per historine e ketij te fundit me kengetaren Beatrix Ramosaj.

Bora eshte nje prej moderatoreve me te suksesshme dhe mbetet gjithmone e preferuara e publikut.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport