Connect with us

Lajme

Bora Zemani merr hak ndaj Elgit Dodes/Ja cfare ka bere moderatorja e ekranit shqiptar

Published

on

Bora Zemani eshte nje nga artistet shqiptare e cila ka lene mbresa shume te mira per te gjithe publikun shqiptar.Ajo eshte nje nga moderatoret e cila ka arritur majat e karrieres se saj me ane te emisionit Perputhen.

Bora eshte diskutar shume nga publiku per shkak te ish te dashurit te saj Donaldit ku ka marre nje perkrahje te madhe nga publiku.

Ne momentin qe Bora u be pjese e nje suprize ne Big Brother per shoqen e saj Semi ,asaj ju dha mundesia per te takuar dhe Donaldin ku u pa se ata i dhane dhe nje mundesi te dyte njeri tjetrit.

Pas disa kohesh prej hyrjes se Bores ,Elgit Doda publikon kengen e tij e cila ishte nje bashkepunim me Donald Veshaj .Donaldi e ka deklaruar vete brenda shtepise se ajo kenge i eshte dedikuar Bores dhe madje ai i dhuroi Bores varsen e tij si kujtim i pervjetorit te tij.

Mirepo kjo dashuri nuk zgjati per shume kohe deri ne momentin kur Beatrix Reamosaj hyri ne shtepi dhe mes dyshes pati nje shkendi.Pas daljes se Semit Donaldi filloi qe te afrohet akoma me shume me Beatrix duke e konfirmuar lidhjen e tyre.

Kjo gje solli shume pakenaqesi te fansat dhe beri qe Donaldi te kishte shume urrejtje nga publiku .Nga ana tjeter Bora mori nje perkrahje teper te madhe dhe cdo kush ne televizion si dhe ne internet i ka dhene asaj nje perkrahje dhe shpresa te tjera per jeten.

Por duke qene ne qender te mediave Bora dhe shoqja e saj e ngushte e cila ishte brenda shtepise ,Semi i bene unfollow atij ne instagram dhe per me teper ,Bora ka hequr nga rrjetet e saj sociale dhe Elgit Doden si nje hakmarrje per shkak se ai mbeshtet Donaldin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport