Connect with us

E pergjithshme

Bora Zemani ndryshon modelin e flokeve ne menyre drastike/ Shikoni si duket ajo me floket bjonde

Published

on

Nuk mund te mohoet nga askush se moderatorja Bora Zemani eshte nje nga femrat me te bukura shqiptare, e thene kjo nga meshkuj dhe nga femra.Me nje pamje te thjeshte, pa egzagjerime, mund te themi se Bora nuk ka guxuar shume me pamjen duke qendruar keshtu ne habitatin e saj..

E kjo për shkakun se ajo pranoj shumë mesazhe teksa e kishin pyetur fansat se a do të jetë përsëri pjesë e emisionit “Përputhën”.Përmes një video Zemani kishte thënë se sigurisht se do të marrë pjesë, e për këtë fakt ajo duket se është duke u përgatitur.

Ajo ka postua një video teksa shihet se kishte shkurtuar flokët dhe ishte berë biondin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport