Connect with us

Lajme

Bora Zemani nuk ka per tu ndjere mire/ Donaldi lahet ne dush me Beatrixin brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Donald Veshaj duket se e ka harruar Bora Zemanin dhe po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn Brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet të madh mes të dyve, madje në disa raste është dukur sikur kanë flirtuar.

Siç duket, Donaldi është ndjerë më “i lirë” pas daljes së Semi Jaupaj nga shtëpia e Big Brotehr, duke qenë se kjo e fundit i përmendte vazhdimisht Borën edhe pse ai i kishte kërkuar të mos e bënte diçka të tillë.

Tashmë duket se Donaldi dhe Beatrix po afrohen Akoma më tepër dhe madje janë larë bashkë në dush. Për afrimitetin e tyre, flasin qartë pamjet e mëposhtme. Të dy janë në dush, teksa Donaldi ka marrë një gërshërë për ta ndihmuar Beatriksën me flokët. Në sfond dëgjohet edhe zëri i Beniadës që thotë “pl asi dashuria në dush”.


Madje, tashmë po qarkullon edhe një video ku Donaldi “rrëz ohet” si padashur në shtratin e Beatrix.

Nuk dihet si e ka pritur këtë afrimitet Bora, pasi ajo dhe Donaldi shkëmbyen puthje kur moderatorja u fut në shtëpinë e Big Brother Vip. Ai madje u kujdes që përvjetorin e lidhjes së tyre t’i dërgonte Borës nëpërmjet produksionit varësen e tij, të cilën Bora ende e mban. Megjithatë, veprimet e fundit të Donaldit tregojnë se ajo që ndodhi me Borën mund të ketë mbetur pas krahëve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport