Connect with us

Jete

Bora Zemani prezanton mamane e saj/ Shikoni sa shume ngjajne me njera tjetren

Published

on

Moderatorja Bora Zemani sefundmi ka qene nje prej personazheve publike me te komentuara ne mediat roze. Ajo u perfol per lidhjen e saj me aktorin Donald Veshaj me te cilen pati edhe nje takim ribashkimi brenda shtepise se ‘Big Brother’. Rrjedha e historise ndryshoj ne momentin qe Donaldi nisi lidhjen me kengetaren Beatrix Ramosaj.

Tashme Bora ka vazhduar angazhimet e saj profesionale ku cdo dite e shikojme ne moderimin e emisionit ‘Perputhen’.

Bora gjithmone eshte treguar e rezervuar per jeten e saj private. Si rrallehere ajo ka publikuar nje foto me nenen e saj Ermira Zemanin, e cila e ka shoqeruar moderatoren ne regjistrimin e puntates se radhes.

“Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruajtur moderatorja teksa shfaqet me nenen e saj te ulura ne karriget e opinionisteve dhe duart i kane te bashkuara.

Bora eshte nje kopje e nenes se saj megjithese ne arrijme te shikojme vetem profilin e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport