Connect with us

Jete

Bora Zemani ruan ende një kujtim nga Donaldi në shtëpinë e saj/ Zbulohet padashje nga Bora

Published

on

Prezantuesja Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar kohët e fundit, për shkak të romancës së saj me Donaldin, e cila duket se u shua kur ai shfaqi ndjenja për Beatrix në “Big Brother VIP”.

Ama Bora ende e ruan një kujtim të tij në shtëpinë e saj dhe këtë na e tregoi vetë ajo.

Ylli i showbiz u operua para disa ditësh dhe fansat e zjarrtë e kanë mbushur me dashuri duke i dërguar buqeta me lule dhe dedikime.

Bora ndau dhuratat e tyre në Instagram Story, por ajo që nuk u mbeti pa shpëtuar ndjekësve ishte piktura e Donaldit, të cilën e ka bërë në 2020 dhe e ka shpërndarë edhe vetë ai dikur në rrjetet sociale.

Rikujtojmë se reagimi i Borës për lidhjen e re të aktorit mori shumë vëmendje dhe u konsiderua si finsik.

Përmes një statusi në Instagram, ajo bëri thirrje që Donaldi mos të kryqëzohej, pasi edhe ai është i gabueshëm.

Reagim edhi pasi një fans i saj ka shkuar afër shtëpisë së “BB VIP” duke ofenduar Donaldin dhe Beatrix me zë të lartë.

Sigurisht kjo histori vazhdon të shkaktojë shumë zhurmë në rrjet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport