Connect with us

Lajme

Bora Zemani tregon momentin me te veshtire ne ”Perputhen” dhe shkak ka qene Ledjana

Published

on

Sot në emisionin “Më Thuaj Një Dëshirë”, me Fjoralba Ponarin është bashkuar edhe moderatorja Bora Zemani për të realizuar dëshirën e një fansit të saj të spektrit autik, i cili e do shumë dhe dëshiron që një ditë të bëhet gazetar.

Gjatë rrugës për në Fushë Krujë, Bora dhe Fjoralba kanë bërë një bisedë të gjatë, ku mes të gjithave Fjoralba e ka pyetur për momentin më të vështirë në emisionin që drejton prej 2 vitesh: Për’puthen.

“Ka qenë një moment kur unë i kam thënë Ledjanës: mund të çohesh nga studio nëse mendon se produksioni të ka bërë pabesi, se tha më kapën në pabesi, diçka e tillë, nuk e mbaj mend mirë. Unë i thashë mund të largohesh nga studio, mund të ikësh nëse mendon se ka funksionuar në këtë lloj forme.Këtë e kam thënë në fakt me zë të lartë, por sepse në studio kishte shumë zhurmë dhe është dikur sikur kam pasur nerva të mëdha.E më është kthyer gjithë publiku: si i flet ashtu asaj? kush je ti të flasësh kështu?, po komente nga më të tm errshmet, që përfshinin edhe familjen duke tè të sharë, Arborin duke të të sharë…”,- tregoi ajo.

Bora rrëfeu se i ka ndodhur të marrë dhe kërcënime jete, por nuk i ka marr parasysh përderisa janë llogari fallco në Instagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport