Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Arbana Osmanit/ Shikoni cfare behet 1 nate para spektaklit te Big Brother VIP

Published

on

Arbana Osmani eshte nje nga personazhet me te dashur nga publiku kjo vihet re edhe ne ndjekjen qe i japin emisioneve qe ajo drejton. Arbana po prezanton Big Brotherin me nje sukses te madh dhe ajo i jep gjitihcka qe prezantimi dhe emisioni te shkoje ne me te miren e vete.

Arbana eshte nje personazh qe nuk rezervohet edhe per jeten e saj private. Ajo eshte shume e hapur dhe here pas here publikon caste nga shtepia dhe rremuaj qe bejne femijet. Ajo ka ndare me ndjekesit e saj caste nga nje darke qe e ka organizuar djali i saj Joni. Ai ka vensosur qe te shtroje nje darke ne verande. Femijet jane duke luajtur dhe duke provuar rrobat e Arbanes.

Ajo qe bie nesy eshte 1 shtepi luksoze dhe e mire arreduar me nje verande te madhe dhe garderobe po aq te madhe. Shija e Arbanes duket qarte ne menyren sesi e ka rregulluar ajo ambjentin e shtepise se saj.

Me poshte keni edhe pamjet nga shtepia e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport