Connect with us

Jete

Brenda shtepise luksoze te Arbana Osmanit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo shtepine per festa

Published

on

Krishtlindjet kanë mbërritur  në shtëpinë e moderatores Arbana Osmani, e cila ka dy djem te mrekullueshem. Prandaj nuk kishte se të mungonin dhuratat, alegria dhe zbukurimet në një shtëpi me fëmijë.

Ka qenë vetëm moderatorja që ka publikuar pamje në Instagram, ku tregon se shtepia e saj ka tashem atmosferen e festave. Ata kane filluar te rregullojne pemen e Krishtlindjeve dhe duket qe Eduarti dhe djemte po ndihmojne ne kete proces.

Edhe pse eshte akoma pak shpejt per te vendosur pemen e Krishtlindjeve femijet dhe Arbana nuk kane pritur gjate per te krijuar nje atmosfere te mrekullueshme ne shtepi.

Me poshte keni dhe fotot nga brenda shtepise se Arbana OSmanit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport